Trendy w manicure na sezon letni

Uroda

Oto trendy w manicure na sezon letni, które warto poznać.

Manicure hybrydowy i paznokcie żelowe – co to jest i jakie są zalety?

Manicure hybrydowy to połączenie klasycznego lakieru z żelowym top coatem, który zapewnia trwałość i wykończenie, które można uzyskać tylko w salonach kosmetycznych lub w domu, używając specjalnego zestawu do hybryd. Zacznij od początku – polecamy manikiurzystkę z wypróbowanymi i sprawdzonymi produktami.

Paznokcie żelowe są trwalsze niż hybrydy i pozwolą uzyskać doskonały wygląd na wiele tygodni. Najwięcej korzyści z ich wdrożenia odniosą osoby, które chorują na łatwo pękające lub cienkie paznokcie. Poza tym bardzo często wybierają je także kobiety, które mają problemy z utrzymaniem długości paznokci, a które w końcu pozwolą na utrzymanie odpowiedniej długości zarówno w czasie wakacji, jak i w ciągu całego sezonu letniego.

Jakie kolory paznokci będą modne w sezonie letnim 2021?

W sezonie letnim 2021 warto postawić na kolorystykę ciepłą i pełną energii. Idealnie sprawdzą się odcienie czerwieni (zarówno jasne, jak i ciemne odcienie), pomarańczy, fioletu, niebieskiego oraz zielonego. Dla osób, które wolą bardziej stonowane kolory, warto zainwestować w delikatne odcienie pastelowe takie jak biały, jasnoszary czy różowy.

Jakie wzory na paznokciach będą modne?

W tym sezonie panującymi trendami w projektowaniu paznokci są minimalistyczne wzory i te, pochodzące ze świata natury. Wśród najczęściej wybieranych ozdób znajdują się abstrakcyjne wzory (takie jak geometryczne figury, kropeczki), kwiatowe motywy oraz modne moving cuticle z kolorowymi krawędziami paznokci.

Jakie kształty paznokci będą modne w sezonie letnim 2021?

W sezonie letnim 2021 bardzo modne są kształty kwadratu, prostokąta i kolistego. Krótkie paznokcie stylizowane na kwadracie lub prostokącie są bardzo modne i są doskonałym wyborem dla pań, które nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na pielęgnację swoich paznokci.

Podsumowanie

Trendy w manicure na sezon letni z roku 2021 to przede wszystkim wysoka jakość paznokci żelowych lub hybrydowych, modne kolory (czerwień, pomarańcza, fiolet, niebieski i zielony albo białe, jasnoszare i różowe), minimalistyczne wzory lub te odnoszące się do natury (kwiaty, motyle) i kształty prostokąta, kwadratu oraz koła. Wybierając jedną z tych opcji, można stworzyć idealny manicure na wakacje lub na sezon letni oraz podbić serca rzeszy modnych kobiet.