Trendy fryzjerskie na sezon wiosna-lato

Uroda

W ciągu ostatnich kilku lat fryzjerzy prezentowali nam wiele interesujących stylizacji i trendów. Sezon wiosna-lato 2021 zapowiada się równie intensywnie i pełen rewelacyjnych propozycji. Co przyniosą nam najnowsze trendy fryzjerskie?

  1. Krótkie i średnie cięcia

Trendem sezonu będą krótkie i średnie cięcia. Wiosenno-letnia moda skupia się na świeżości i lekkości, a takie cięcia idealnie wpisują się w ten trend. Fryzury te prezentują się wyjątkowo elegancko i stylowo. Jednym z najciekawszych wyborów są krótkie, dość asymetryczne cięcia, dodające twarzy charakteru. Śmiałe i nowoczesne cięcia w stylu “pixie cut” zyskują na popularności wśród odważnych kobiet.

  1. Dynamiczne kolory

Odważne kolory, intensywna kolorystyka oraz dynamiczne odcienie to kolejny trend w modzie włosów na wiosnę i lato. Fryzjerski świat postawił na intensywne kolory, które są w stanie wyraźnie zaznaczyć indywidualny styl. Popularne stają się także nietypowe odcienie, takie jak soczysta czerwień i kobaltowy niebieski. Delikatne pastele i jasne odcienie, takie jak róż, mięta i błękit, mają również duży wpływ na najnowsze trendy fryzjerskie.

  1. Warkocz w nowoczesnym wydaniu

Warkocz to ponadczasowy klasyczny styl fryzury. W sezonie wiosna-lato 2021 modnym rozwiązaniem jest wprowadzenie nowych kształtów, tekstur i stylizacji do klasycznych warkoczy. Fryzury tego typu nie tylko wyglądają stylowo, ale są również praktyczne i łatwe w utrzymaniu. W sezonie wiosna-lato 2021 największą popularność zdobędą niekonwencjonalne warkocze, takie jak warkocz francuski czy fishtail.

  1. Kok z naturalnym wykończeniem

Kok to klasyk, który zawsze wygląda elegancko i stylowo. W sezonie wiosna-lato 2021 modne będą koki z naturalnym wykończeniem, które wyglądają na bardzo proste i niewymuszone. Tego rodzaju fryzury dobrze sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na bardziej formalne okazje. Naturalny kok z fali na końcówkach to hit najnowszych trendów fryzjerskich.

  1. Długie włosy z grzywką

Grzywka to element fryzury, który dzięki swojemu kształtowi i kolorowi idealnie podkreśla kobiecą urodę. Długie włosy z grzywką to ponadczasowy i zawsze modny styl, który na sezon wiosna-lato 2021 będzie cieszył się dużą popularnością. Grzywki cięte prosto to jedne z najnowszych trendów. Długa grzywka, która sięga do oczu, to także propozycja dla odważnych kobiet.

Podsumowując, w sezonie wiosna-lato 2021 modne będą zarówno krótkie i średnie cięcia, jak i obfita kolorystyka oraz niekonwencjonalne warkocze i naturalne koki. Długie włosy z grzywką to również styl pożądany przez wiele kobiet. Trendy fryzjerskie na sezon wiosna-lato 2021 to z pewnością ciekawe propozycje dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy stylu.