Trendy w manicure hybrydowym na ten sezon

Uroda

Manicure hybrydowy przestał być jedynie modą, stał się już standardem dbania o nasze dłonie. Kolejny sezon w modzie to kolejne trendy w manicure hybrydowym. Tosiekspert.pl przedstawia najmodniejsze zdobienia, które warto wypróbować.

  1. Kolorowe tipsy

W sezonie wiosna/lato 2021 nietuzinkowym pomysłem na stylizację paznokci są kolorowe tipsy. Wzorcowym przykładem takiego zdobienia jest połączenie jasnego beżu z intensywnym, błękitnym odcieniem.

  1. Ombre na paznokciach

Zmieniające się kolory na paznokciach to trend, który przetrwał wiele sezonów i nie zanosi się na to, aby szybko przestał być modny. W tym roku na szczególne zainteresowanie zasługuje ombre na paznokciach. Coraz częściej spotykane są hybrydy z połączeniem różnych odcieni jednego koloru.

  1. French manicure w nowoczesnej odsłonie

Klasyczna, francuska stylizacja paznokci powraca i to w nowoczesnej odsłonie. Zamiast białej końcówki, wykorzystuje się kolory w intensywnych odcieniach – takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się na wakacjach. Śmiało można zagrać też z samym kształtem paznokci, np. zamiast prostych koniec zakończyć trójkątnie.

  1. Optyczne złudzenia

Hybrydy, na których tworzone są optyczne złudzenia, przetrwają wiele sezonów. W tym roku projektanci stawiają na dopasowanie kolorów do sylwetek – na paznokciach jasne odcienie są zarezerwowane dla pań jasnego typu urody. Poza tym warto pomyśleć o zdobieniu paznokci przezroczystymi taśmami lub aplikacją nietypowych kształtów.

  1. Graficzne zdobienia

Królowanie rysunków na paznokciach trwa nadal. Modne są trójkąty, paski na przemian, a także kropki lub plamki. W tym roku do łask wraca więc robienie złożonych projektów opartych na linii. Warte uwagi są paznokcie w stylu retro, z kolorowymi kwadratami i kręgami.

Podsumowanie

Powyższe trendy w manicure hybrydowym na ten sezon to tylko niektóre z propozycji, jakimi warto się zainspirować. Ważne jednak, aby wybierać zdobienia, które będą dopasowane do swojego stylu i typu urody. Warto też pamiętać, aby postawić na jakość produktów i wykonywać stylizacje w profesjonalnym salonie kosmetycznym.