Siostry Bukowskie wiek: Kim są siostry Bukowskie i ile mają lat?

Uroda

Siostry Bukowskie – Kim są i ile mają lat?

Siostry Bukowskie to para siostrzanych bliźniaczek, które zyskały popularność dzięki swoim kontom na Instagramie oraz ich udziałowi w programach telewizyjnych.

Historia siostrzanych bliźniaczek

Siostry Bukowskie urodziły się w Polsce, ale wychowały się w Niemczech. Ich prawdziwe nazwisko to Bukowski, jednak na potrzeby show biznesu przyjęły pseudonimy artystyczne – Oliwia i Angelika.

Kariera medialna i programy telewizyjne

Siostry Bukowskie zyskały popularność dzięki swoim kontom na Instagramie. Aktualnie, Oliwia ma ponad 600 tysięcy obserwujących, a Angelika ponad 400 tysięcy. Siostry mają na koncie również kilka programów telewizyjnych, w których uczestniczyły. Były m.in. w “Top Model” oraz w “Love Island – Wyspa miłości”.

Styl i wygląd

Siostry Bukowskie charakteryzują się podobnym stylem ubierania, często pokazując na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia w podobnych strojach. Oliwia i Angelika preferują zwiewne sukienki, aksamitne spodnie oraz klasyczne modele z wysokim stanem. Ich fryzury to charakterystyczne, długie blond włosy.

Ile mają lat?

Siostry Bukowskie urodziły się 29 sierpnia 1995 roku, co oznacza, że mają 25 lat.

Podsumowanie

Siostry Bukowskie to para siostrzanych bliźniaczek, które zyskały popularność dzięki swoim kontom na Instagramie oraz udziałowi w programach telewizyjnych. Charakteryzują się podobnym stylem i wyglądem oraz posiadają na swoim koncie setki tysięcy obserwujących na portalach społecznościowych. Ich prawdziwe nazwisko to Bukowski, a urodziły się 29 sierpnia 1995 roku, co oznacza, że mają 25 lat.