Kursy makijażu i lekcje makijażu

Jeśli chciałabyś nauczyć się w jaki sposób wykonać makijaż dzienny lub wieczorowy, chciałabyś poznać kilka pomocnych tricków, które ułatwią Ci codzienny makijaż, nie wiesz w jaki sposób malować brwi, jak prawidłowo wykonać konturowanie twarzy, gdzie powinnaś nałożyć róż, jak wymodelować oko aby wydawało się większe, a może chciałabyś dowiedzieć się co zrobić aby Twój makijaż był trwalszy? Na wszystkie nurtujące Cię pytania odpowiem podczas moich kursów.

Krok po kroku pokażę Ci jak przygotować skórę, w jaki sposób się pomalować oraz jak utrwalić makijaż. Na bieżąco skoryguję wykonywane przez Ciebie błędy. Wspólnie ustalimy jakie kolory pasują do Ciebie najlepiej, a jakich lepiej unikać. Pokażę Ci jak trzymać pędzel, jakich akcesoriów warto używać oraz jakie produkty warto mieć w swojej toaletce.

Zapytaj
o wolny termin

Zachęcam do skorzystania z formularza, jeżeli chcesz dowiedzieć się czy Twój termin jest jeszcze wolny. 

Indywidualne lekcje makijażu

Podczas lekcji makijażu chciałabym abyś poznała swoją twarz na nowo, abyś poznała sztukę makijażu, chciałabym Cię zarazić swoją pasją oraz pomóc opanować podstawy. Żadne tutoriale nie dadzą Ci tyle co indywidualna nauka pod okiem doświadczonej makijażystki.

Nie masz pomysłu na prezent? Sprezentuj indywidualną lekcję makijażu przyjaciółce, siostrze, mamie. Nie ma lepszego prezentu niż inwestycja w siebie. Dlatego mogę śmiało stwierdzić, że nauka o tym jak wykreować własny wizerunek jest trafioną inwestycją.

Najczęściej zadawane pytania

makijaż_ślubny_oborniki

Nie, podczas kursu zapewniam wszystkie niezbędne kosmetyki, pędzle oraz akcesoria jednorazowego użytku. Ze sobą zabierz tylko chęci do nauki i uśmiech.

Podczas kursu omawiamy i trenujemy wybrany wcześniej temat, to czego się nauczysz zależy od Ciebie. Najczęściej kursanci wybierają tematy, z którymi mają problem i chcieliby je przećwiczyć pod moim okiem. Dzięki temu korygujemy błędy, trenujemy rękę i uczymy się prawidłowych technik.

Nie musisz, po mojej stronie leży zorganizowanie modelek na Twój kurs makijażu.

Czas trwania jednego dnia szkolenia to około 6-8h, wszystko zależy od Twoich umiejętności oraz omawianego tematu.

Na zakończenie otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych, do których możesz na spokojnie wrócić w każdej chwili. Zawsze możesz też do mnie napisać i się o coś dopytać, chętnie pomogę i odpowiem na Twoje pytania – kto pyta, nie błądzi.

Na lekcji makijażu omawiamy kosmetyczkę, dopasowujemy odpowiednie kosmetyki oraz uczymy się prawidłowego makijażu dziennego, który możemy szybko zmodyfikować do nieco mocniejszego makijażu wieczorowego.

Tak, po krótkim wywiadzie, postaramy się zdefiniować Twój typ cery oraz odpowiedni dla niej rodzaj kosmetyków. Omówimy dotychczasową pielęgnację oraz zastanowimy się jak ją ewentualnie poprawić. Po omówieniu podstaw pielęgnacji przejdziemy do wykonania makijażu. Pamiętaj jednak, że makijażysta to nie kosmetolog i nie rozwiąże na jednym spotkaniu wszystkich problemów skóry. Jeżeli Twoja cera jest problematyczna powinien ją obejrzeć specjalista, który dobierze odpowiednią pielęgnację.

W celu rezerwacji terminu, skontaktuj się poprzez formularz, mailowo lub poprzez fb.

Cennik kursów i lekcji makijażu 2022

Czego dowiesz się na szkoleniu?
Podczas kursu poznasz podstawy makijażu, dowiesz się jak rozmawiać z klientem, jak organizować sobie kalendarz oraz stanowisko pracy. Podczas kursu wykonasz ze mną makijaże w wybranej tematyce/technice. Ilość wykonanych wspólnie makijaży zależy od wybranej opcji kursu. Do dyspozycji masz wszystkie niezbędne pędzle, akcesoria oraz kosmetyki. Na zakończenie otrzymasz dyplom ukończenia szkolenia.

Dla kogo?
Dla początkujących makijażystów chcących nauczyć się podstaw oraz dla osób pracujących w tym zawodzie chcących podszlifować swoje umiejętności.

Wybrane tematy szkolenia:
Glow makeup, Klasyczne smokey lub smokey w kolorze, Glamour makeup, Makijaż kobiety dojrzałej, Makijaż w stylu francuskim

Interesuje Cię jakiś konkretny temat szkolenia? Napisz.

1 dzień kursu

1000,00 zł

Zadatek 200,00 zł

 • czas ok. 6-7 godzin
 • kurs wykonywany w studio
 • 2 modelki
 • 2 wybrane tematy
 • napoje oraz posiłek
 • na zakończenie otrzymasz dyplom ukończenia kursu i pakiet materiałów

2 dni kursu

1900,00 zł

Zadatek 300,00 zł

 • czas ok. 6-7 godzin (dziennie)
 • usługa wykonywana w studio
 • 4 modelki
 • 4 wybrane tematy
 • napoje i posiłek
 • na zakończenie otrzymasz dyplom ukończenia kursu i pakiet materiałów

3 dni kursu

2800,00 zł

Zadatek 400,00 zł

 • czas ok. 6-7 godzin (dziennie)
 • usługa wykonywana w studio
 • 6 modelek
 • 6 wybranych tematów
 • napoje i posiłek
 • na zakończenie otrzymasz dyplom ukończenia kursu i pakiet materiałów

Zadatek jest bezzwrotny, kiedy usługa nie zostanie zrealizowana z winy klienta i przepada na rzecz usługodawcy. Masz możliwość przeniesienia kursu na inny termin, jednak musisz to zrobić nie później niż 1 dzień przed kursem.

Lekcja Basic

400,00 zł

Zadatek 100,00 zł

 • Podstawowa lekcja makijażu dziennego lub wieczorowego. Czas trwania 2-3h. Na lekcji dowiesz się m.in.:
  1. Jakie wybrać kosmetyki pielęgnacyjne? Jak zadbać o cerę?
   Jak dobrać odpowiedni podkład?
   Podstawowa wiedza oraz zasady w makijażu dziennym lub wieczorowym.
   Przegląd Twojej kosmetyczki oraz omówienie poszczególnych kosmetyków.
   Wykonanie pół na pół makijażu dziennego lub wieczorowego.

Lekcja Basic Pro

450,00 zł

Zadatek 100,00 zł

 • Przeznaczony tylko dla osób, które ukończyły lekcję makijażu BASIC. Czas trwania 3-4h.
   Na lekcji BASIC PRO poznasz zaawansowane techniki w makijażu.
  1. Doszkolisz umiejętności poznane na lekcji BASIC oraz nauczysz się wykonywać np. perfekcyjną kreskę, bezbłędnie podkreślone brwi czy idealnie wyrysowane usta.
  1. Dowiesz się jak sprawić aby makijaż był trwały i utrzymał się w nienaruszonym stanie przez wiele godzin.
  1. Nauczysz się doklejać sztuczne rzęsy – w kępkach lub na pasku.
  1. Makijaż wykonywany samodzielnie pod okiem szkoleniowca.

WAŻNE

Zadatek jest bezzwrotny, kiedy usługa nie zostanie zrealizowana z winy klienta przepada na rzecz usługodawcy. Masz możliwość przeniesienia kursu na inny termin, jednak musisz to zrobić nie później niż 1 dzień przed kursem.

TOP